Uitslagen

21 januari 2018: F-proeven
25 februari 2018: Vaardigheidsproeven en F-proeven
11 maart 2018: F-proeven
22 april 2018: F-proeven
10 mei 2018: Equipe-wedstrijd
2 juni 2018: F-wedstrijd volwassenen
17 juni 2018: F-proeven

 

21 januari 2018: F-proeven

 

Naam

Paard/pony

Proef

Punten

Groep 1

1.

Renske Captijn

Whisper

F 10 A

221 punten

2.

Marinka Wien

Expression

F 13 A

220 punten

3.

Germaine Vercammen

Expression

F  9 A

219 punten

4.

Kimberley de Tyssonks

Wicky

F 10 A

218 punten

5.

Daniëlle Teeuwe

Rivaldo

F 16 A

215 punten

6.

Inge de Vos

Sylvi

F 19 A

213 punten

7ea.

Eline Faanhof

Astella

F 11 A

203 punten

7ea.

Belyse Riem

Dukaat

F 10 A

203 punten

9.

Fenna van Rosmalen

Rivaldo

F 17A

201 punten

Groep 2

1.

Britt Vermulm

Belle

F  3 A

226 punten

2.

Esme Sinke

Dukaat

F  7 A

224 punten

3.

Lisa Korendijk

Quinty

F  4 A

222 punten

4.

Martine Fluitman

Dukaat

F  8 A

222 punten

5.

Debby Dirksen

Browny

F  3 A

221 punten

6.

Demi Sjardin

Expression

F  5 A

220 punten

7.

Cheyenne Freeze

Esprit

F  5 A

217 punten

8.

Sofia El Mouhahid

Sylvi

F  4 A

216 punten

9.

Mari Hamid

Janoh

F  5 A

214 punten

10

Sadaf Hamid

Browny

F  6 A

213 punten

11ea

Marit Mijnster

Caramel

F  4 A

212 punten

11ea.

Noella Spoor

Janoh

F  3 A

212 punten

13.

Samantha Meijer

Quinty

F  4 A

210 punten

14.

Djoni van Wolferen

Whisper

F  7 A

209 punten

15.

Bente Brinkman

Fair Play

F  8 A

207 punten

16.

Jada vd Berg

Browny

F  5 A

205 punten

17.

Fiona Teufert

Astella

F  5 A

203 punten

Groep 3

1.

Naomi Sikma

Quinty

F  2 A

227 punten

2.

Selina Sikma

Belle

F  1 A

225 punten

3.

Sari Fay Marijs

Whisper

F  2 A

224 punten

4.

Fiona Mijnster

Janoh

F  2 A

221 punten

5.

Jasmijn Luiten

Quinty

F  1 A

219 punten

6.

Alyssa Sikma

Quinty

F  1 A

215 punten

7.

Sietske v Akkeren

Joukje

F  1 A

206 punten

25 februari 2018: Vaardigheidsproeven en F-proeven

 

Naam

Paard/pony

Proef

Punten

Groep 1

1.

Kimberley de Tyssonks

Wicky

F 10 A

231 punten

2.

Fenna van Rosmalen

Quinty

F 17 A

216 punten

3ea.

Inge de Vos

Sylvi

F 20 A

210 punten

3ea.

Danielle Teeuwe

Rivaldo

F 16 A

210 punten

Groep 2

1.

Myrrhe Adriaanse

Astella

F  7 A

227 punten

2.

Sadaf Hamid

Sylvi

F  6 A

224 punten

3.

Lisa Korendijk

Quinty

F  4 A

222 punten

4.

Mari Hamid

Janoh

F  6 A

218 punten

5ea.

Noella Spoor

Whisper

F  4 A

215 punten

5ea.

Sari-Fay Marijs

Whisper

F  3 A

215 punten

7ea.

Fiona Mijnster

Luuk

F  3 A

212 punten

7ea.

Jasmijn Kamminga

Luuk

F  3 A

212 punten

9.

Marit Mijnster

Caramel

F  5 A

208 punten

10.

Elisa vd Berg

Browny

F  5 A

205 punten

Groep 3

1.

Simonetta vd Bruggen

Belle

F  1 A

230 punten

2.

Livia Kok

Luuk

F  1 A

219 punten

11 maart 2018: F-proeven

 

Naam

Paard/pony

Proef

Punten

Groep 1

1.

Eline Faanhof

Zero

F 11 B

214 punten

2.

Kimberley de Tyssonks

Wicky

F 11 B

213 punten

3.

Linda Zuidgeest

Zero

F  9 B

212 punten

4ea.

Daniëlle Teeuwe

Rivaldo

F 16 B

208 punten

4ea.

Fenna van Rosmalen

Quinty

F 17 B

208 punten

6ea.

Inge de Vos

Sylvi

F 20 B

205 punten

6ea.

Belyse Riem

Dukaat

F 10 B

205 punten

Groep 2

1.

Caithlin Ypey

Janoh

F  5 B

219 punten

2ea.

Puck Steenbergen

Astella

F  3 B

218 punten

2ea.

Mari Hamid

Quinty

F  6 B

218 punten

4.

Jasmijn Kamminga

Browny

F  3 B

217 punten

5.

Sari Fayw Marijs

Whisper

F  3 B

217 punten

6.

Jada vd Berg

Browny

F  5 B

216 punten

7.

Isa v. Zevenbergen

Belle

F  4 B

214 punten

8ea.

Sadaf Hamid

Sylvi

F  7 B

213 punten

8ea.

Lisa Korendijk

Whisper

F  5 B

213 punten

8ea.

Marit Mijnster

Caramel

F  5 B

213 punten

11.

Noella Spoor

Astella

F  4 B

212 punten

12

Bente Brinkman

Fair Play

F  8 B

211 punten

13.

Fiona Mijnster

Bandit

F  3 B

210 punten

14.

Elisa vd Berg

Belle

F  5 B

208 punten

Groep 3

1.

Tara Snel

Browny

F  2 B

217 punten

22 april 2018: F-proeven

 

Naam

Paard/pony

Proef

Punten

Groep 1

1.

Kimberley de Tyssonks

Wicky

F 11 A

215 punten

2.

Linda Zuidgeest

Whisper

F  9 A

214 punten

3.

Eline Faanhof

Astella

F 11 A

211 punten

4ea.

Inge de Vos

Sylvi

F 20 A

207 punten

4ea.

Deborah vd Berg

Whisper

F 12 A

207 punten

6.

Belyse Riem

Expression

F 10 A

205 punten

Groep 2

1.

Demi Sjardin

Expression

F  6 A

216 punten

2.

Sterre van Oosten

Quinty

F  6 A

215 punten

3.

Lisa Korendijk

Quinty

F  5 A

214 punten

4ea.

Esme Sinke

Dukaat

F  8 A

214 punten

4ea.

Sadaf Hamid

Sylvi

F  7 A

214 punten

6ea.

Dewi Bachoe

Browny

F  8 A

211 punten

6ea.

Mari Hamid

Quinty

F  7 A

211 punten

8ea.

Stephany de Maaijer

Zera

F  6 A

210 punten

8ea.

Noёlla Spoor

Whisper

F  5 A

210 punten

10.

Susan Sikma

Wicky

F  6 A

204 punten

11.

Marit Mijnster

Caramel

F  5 A

201 punten

Groep 3

1.

Puck Steenbergen

Astella

F  3 A

227 punten

2.

Rachelle Vermaat

Janoh

F  3 A

220 punten

3.

Myrte Niekamp

Sylvi

F  4 A

218 punten

4.

Mieke de Maaijer

Belle

F  3 A

217 punten

5.

Sanna van Osch

Browny

F  3 A

215 punten

6.

Naomi Sikma

Belle

F  3 A

214 punten

7.

Sofia El Mouhahid

Janoh

F  4 A

213 punten

8.

Kaylee Poelenjee

Janoh

F  3 A

212 punten

9.

Sari Fay Marijs

Astella

F  4 A

209 punten

10.

Fiona Mijnster

Bandit

F  4 A

208 punten

Groep 4

1.

Demi Lexmond

Janoh

F  1 A

221 punten

2.

Delana de Roo

Quinty

F  1 A

220 punten

3ea.

Fenne Boot

Janoh

F  1 A

218 punten

3ea.

Dani de Wolff

Browny

F  1 A

218 punten

5.

Noortje van Rhee

Quinty

F  1 A

217 punten

6.

Ilayda Aliyaziciglu

Whisper

F  1 A

216 punten

7.

Senna Lingeman

Belle

F  1 A

214 punten

8.

Myra Bachoe

Sylvi

F  2 A

213 punten

10 mei 2018: Equipe-wedstrijd

1e PLAATS : TEAM 6

1.

Esme Sinke

F- 8

224 punten

 

Totaal :
914 punten

2.

Demi Sjardin

F- 6

233 punten

3.

Germaine Vercammen

F- 9

244 punten

4.

Fiona Mijnster

F -4

213 punten

 

2e PLAATS : TEAM 3

1.

Cheyenne Freeze

F- 5

219 punten

 

Totaal  :
888 punten

2.

Belyse Riem

F-10

220 punten

3.

Anna Petho

F- 1

230 punten

4.

Simonetta vd Bruggen

F- 2

219 punten

                                                                           

3e PLAATS : TEAM 1

1.

Sanne Noordam

F- 3

229 punten

 
Totaal  :
881 punten

2.

Deborah vd Berg

F-12

217 punten

3.

Claudia Engelsman

F- 9

219 punten

4.

Martine Fluitman

F- 9

216 punten

 

4e  PLAATS : TEAM 7

1.

Sadaf Hamid

F- 8

223 punten

 

Totaal  :
877 punten

2.

Mari Hamid

F- 7

230 punten

3.

Frederique Scholten

F- 6

222 punten

4.

Bente Brinkman

F- 9

202 punten

                                                                           

5e  PLAATS : TEAM 8

1.

Sterre van Oosten

F- 7

218 punten

 
Totaal  :
874 punten

2.

Gaia van Kooten

F- 4

217 punten

3.

Amelia Bartelink

F- 8

218 punten

4.

Milou v Oudenallen

F- 8

221 punten

                                                                           

6ea PLAATS : TEAM 2

1.

Inge de Vos

F-20

213 punten

 

Totaal :
 870 punten

2.

Danielle Teeuwe

F-16

215 punten

3.

Linda Zuidgeest

F- 9

219 punten

4.

Rowan Toet

F- 5

223 punten

                                                                           

6ea PLAATS : TEAM 5

1.

Sari Fay Marijs

F- 4

221 punten

 

Totaal  :
870 punten

2.

Demi Lexmond

F- 2

226 punten

3.

Ilayda Aliyaziciglu

F- 2

213 punten

4.

Kirsten vd Velden

F- 1

210 punten

 

 

8e  PLAATS : TEAM 9

1.

Lieke Kelderman

F- 1

212 punten

 

Totaal :
 863 punten

2.

Myrte Niekamp

F- 5

221 punten

3.

Dianne Biever

F- 4

218 punten

4.

Floor Exterkate

F- 1

212 punten

                                                                           

9e  PLAATS : TEAM 4

1.

Samantha Meijer

F- 4

212 punten

 

Totaal  :
830 punten

2.

Lisa Korendijk

F- 6

205 punten

3.

Marit Mijnster

F- 5

208 punten

4.

Noella Spoor

F- 5

205 punten

 

2 juni 2018: F-wedstrijd volwassenen

 

Naam

Paard/pony

Proef

Punten

Groep 1

1.

Linda Zuidgeest

Expression

F 10 A

227 punten

2.

Germaine Vercammen

Zero

F 10 A

225 punten

3.

Kimberley de Tyssonks

Wicky

F 11 A

223 punten

4.

Belyse Riem

Astella

F 10 A

219 punten

5.

Kayleigh Vasse

Rivaldo

F 11 A

213 punten

6ea.

Claudia Engelsman

Caramel

F 10 A

212 punten

6ea.

Deborah vd Berg

Expression

F 12 A

212 punten

8.

Inge de Vos

Sylvi

F 20 A

211 punten

Groep 2

1.

Sanne Noordam

Whisper

F  3 A

237 punten

2.

Rowan Toet

Gibraltar

F  6 A

227 punten

3.

Cheyenne Freeze

Esprit

F  6 A

227 punten

4ea.

Suzanne Sikma

Quinty

F  6 A

217 punten

4ea.

Stephany de Maaijer

Zera

F  6 A

217 punten

6.

Alicia Blokhuijsen

Whisper

F  4 A

214 punten

7.

Jessica Steijger

Rivaldo

F  6 A

213 punten

8.

Brigitte de Jong

Dukaat

F  3 A

206 punten

17 juni 2018: F-proeven

 

Naam

Paard/pony

Proef

Punten

Groep 1

1.

Fenna van Rosmalen

Quinty

F 17 B

224 punten

2.

Eline Faanhof

Zero

F 11 B

216 punten

3ea.

Deborah vd Berg

Expression

F 13 B

215 punten

3ea.

Kayleigh Vasse

Gibraltar

F 12 B

215 punten

5.

Daniëlle Teeuwe

Rivaldo

F 17 B

214 punten

6.

Belyse Riem

Astella

F 10 B

210 punten

Groep 2

1.

Cheyenne Freeze

Esprit

F  6 B

228 punten

2.

Caithlin Ypeij

Janoh

F  5 B

224 punten

3.

Barbara Krul

Dukaat

F  6 B

223 punten

4ea.

Sterre van Oosten

Quinty

F  7 B

221 punten

4ea.

Stephany de Maaijer

Zera

F  7 B

221 punten

6.

Mari Hamid

Expression

F  8 B

219 punten

7.

Sadaf Hamid

Zero

F  8 B

215 punten

8.

Annabel Deumers

Carpe Diem

F  8 B

210 punten

9.

Noëlla Spoor

Whisper

F  5 B

206 punten

10.

Dewi Bachoe

Princess

F  9 B

205 punten

Groep 3

HC

Sanne Noordam

Quinty

F  4 B

232 punten

1.

Demi Lexmond

Princess

F  3 B

221 punten

2.

Victoria van Hal

Belle

F  3 B

220 punten

3.

Rachel Vermaat

Janoh

F  3 B

217 punten

4.

Alicia Blokhuijsen

Rivaldo

F  4 B

215 punten

5.

Mieke de Maaijer

Belle

F  3 B

214 punten

6ea.

Gaia van Kooten

Expression

F  4 B

213 punten

6ea.

Jasmijn Kamminga

Browny

F  4 B

213 punten

6ea.

Sari Fay Marijs

Whisper

F  4 B

213 punten

6ea.

Myra Bachoe

Quinty

F  3 B

213 punten

10.

Puck Steenbergen

Astella

F  4 B

212 punten

11ea

Dianne Biever

Browny

F  4 B

211 punten

11ea

Naomi Sikma

Wicky

F  3 B

211 punten

13.

Fiona Mijnster

Bandit

F  4 B

207 punten

Groep 4

1ea.

Delana de Roo

Quinty

F  2 B

218 punten

1ea.

Selina Sikma

Janoh

F  2 B

218 punten

3.

Anna Petho

Browny

F  2 B

217 punten

4.

Senna Lingeman

Browny

F  2 B

214 punten