Uitslagen

2 december 2018: F-proeven
10 november 2018: F-proeven volwassenen
4 november 2018: Equipe-wedstrijd
14 oktober 2018: Vaardigheidsproeven en Springen
7 oktober 2018: F-proeven
23 september 2018: F-proeven

2 december 2018: F-proeven

 

Naam

Paard/pony

Proef

Punten

Groep 1 Volwassenen

1.

Chantal Lukassen

Whisper

F 10 B

226 punten

2.

Barbara Krul

Whisper

F  7 B

225 punten

3.

Rowan Toet

Gibraltar

F  7 B

224 punten

4.

Daniëlle Teeuwe

Gibraltar

F 18 B

224 punten

5ea.

Sanne Noordam

Whisper

F  6 B

223 punten

5ea.

Stephany de Maaijer

Dukaat

F  8 B

223 punten

7.

Sandy Wiegman

Carpe Diem

F  3 B

221 punten

8.

Demi Sjardin

Expression

F  8 B

219 punten

HC

Belyse Riem

Astella

F 12 B

224 punten

HC

Germaine Vercammen

Zero

F 11 B

224 punten

HC

Chayenne Freeze

Esprit

F  8 B

223 punten

Groep 2 Jeugd F9 t/m F18

1ea.

Fenna van Rosmalen

Gibraltar

F 18 B

225 punten

1ea.

Sadaf Hamid

Gibraltar

F  9 B

225 punten

3.

Bente Brinkman

Shiro

F  9 B

224 punten

4.

Mari Hamid

Expression

F  9 B

222 punten

5.

Esme Sinke

Dukaat

F 10 B

220 punten

6ea.

Cristina Nitu

Quinty

F 13 B

219 punten

6ea.

Savenna Lukassen

Sylvi

F 11 B

219 punten

8.

Eline Faanhof

Zero

F 12 B

217 punten

HC

Lisanne van Boven

Shiro

F 10 B

226 punten

Groep 3 Jeugd F3 t/m F6

1.

Kimberley Didden

Sylvi

F  4 B

226 punten

2ea.

Dianne Biever

Janoh

F  5 B

223 punten

2ea.

Britt Vermulm

Belle

F  4 B

223 punten

4.

Victoria van Hal

Whisper

F  5 B

223 punten

5ea.

Shaylee Zijlstra

Quinty

F  3 B

222 punten

5ea.

Floor Exterkate

Janoh

F  3 B

222 punten

5ea.

Delana de Roo

Janoh

F  3 B

222 punten

8ea.

Sari Fay Marijs

Rivaldo

F  6 B

221 punten

8ea.

Lisa Korendijk

Quinty

F  6 B

221 punten

10ea

Simonetta vd Bruggen

Browny

F  4 B

220 punten

10ea

Rachel Vermaat

Browny

F  4 B

220 punten

12ea

Isa Zevenbergen

Astella

F  4 B

219 punten

12ea

Mieke de Maaijer

Astella

F  4 B

219 punten

12ea

Melanie de Lignie

Quinty

F  3 B

219 punten

15

Tara Snel

Janoh

F  3 B

216 punten

Groep 4

1.

Isabella ter Heegde

Janoh

F  1 B

228 punten

2.

Christina Teijema

Quinty

F  1 B

224 punten

3ea.

Sterre Riesenbosch

Quinty

F  2 B

223 punten

3ea.

Esmee Lexmond

Janoh

F  1 B

223 punten

10 november 2018: F-proeven volwassenen

 

Naam

Paard/pony

Proef

Punten

Groep 1

1.

Chantal Lukassen

Dukaat

F 10 A

220 punten

2.

Linda Zuidgeest

Expression

F 11 A

219 punten

3.

Deborah vd Berg

Gibraltar

F 13 A

219 punten

4.

Martine Fluitman

Rivaldo

F  9 A

218 punten

5.

Daniëlle Teeuwe

Gibraltar

F 18 A

217 punten

6.

Belyse Riem

Astella

F 11 A

216 punten

7.

Milou v Oudenallen

Dukaat

F  9 A

214 punten

8.

Esme Sinke

Expression

F  9 A

210 punten

Groep 2

1.

Demi Sjardin

Zero

F  8 A

227 punten

2.

Stephany de Maaijer

Zera

F  8 A

225 punten

3.

Rowan Toet

Fair Play

F  7 A

225 punten

4.

Donja Kriek

Quinty

F  6 A

224 punten

5.

Chayenne Freeze

Esprit

F  8 A

217 punten

6ea.

Sanne Norodam

Whisper

F  5 A

215 punten

6ea.

Caroline Berkhout

Pablo

F  6 A

215 punten

8ea.

Jennifer Bachofner

Whisper

F  6 A

212 punten

8ea.

Jessica Steijger

Caramel

F  6 A

212 punten

8ea.

Susan Sikma

Quinty

F  6 A

212 punten

11.

Barbara Krul

Rivaldo

F  7 A

209 punten

12.

Alicia Blokhuijsen

Astella

F  5 A

204 punten

4 november 2018: Equipe-wedstrijd

1e PLAATS : TEAM 10

1.

Danielle Teeuwe

F- 17

224 punten


Totaal :
871 punten

2.

Linda Zuidgeest

F- 10

216 punten

3.

Runa de Visser

F-  8

218 punten

4.

Sterre Riesenbosch

F - 2

213 punten

 

2e PLAATS : TEAM 11

1.

Stephany de Maaijer

F- 7

218 punten


Totaal  :
861 punten

2.

Mieke de Maaijer

F- 4

213 punten

3.

Barbara Krul

F- 7

220 punten

4.

Kimberly Didden

F- 4

210 punten

                                                                           

3e PLAATS : TEAM 5

1.

Martine Fluitman

F- 9

212 punten


Totaal  :
857 punten

2.

Deborah vd Berg

F-13

204 punten

3.

Sanne Noordam

F- 5

217 punten

4.

Jessica van ‘t Erve

F- 5

224 punten

 

4e  PLAATS : TEAM 6

1.

Shaylee Zijlstra

F- 2

213 punten


Totaal  :
855 punten

2.

Melanie de Lignie

F- 2

212 punten

3.

Quincy Windmeijer

F- 4

213 punten

4.

Demi Lexmond

F- 4

217 punten

                                                                           

5e  PLAATS : TEAM 9

1.

Gaia van Kooten

F- 5

220 punten


Totaal  :
850 punten

2.

Sterre van Oosten

F- 8

211 punten

3.

Zoe Vink

F-11

209 punten

4.

Puck Steenbergen

F- 4

210 punten

                                                                           

6e  PLAATS : TEAM 2

1.

Rowan Toet

F- 7

208 punten


Totaal :
 848 punten

2.

Barbara Degryse

F-10

210 punten

3.

Marinka Wien

F-13

216 punten

4.

Fenna van Rosmalen

F-18

214 punten

                                                                           

7e  PLAATS : TEAM 3

1.

Kim de Tyssonks

F-12

221 punten


Totaal  :
845 punten

2.

Germaine Vercammen

F-11

206 punten

3.

Lisanne van Boven

F-10

205 punten

4.

Victoria van Hal

F- 4

213 punten

 

 

8e  PLAATS : TEAM 4

1.

Britt Vermulm

F- 4

210 punten


Totaal :
 844 punten

2.

Simonetta vd Bruggen

F- 3

213 punten

3.

Anna Petho

F- 3

211 punten

4.

Febe Vuijk

F- 4

210 punten

                                                                           

9e  PLAATS : TEAM 12

1.

Delana de Roo

F- 3

214 punten


Totaal  :
840 punten

2.

Noella Spoor

F- 6

205 punten

3.

Dewi Bachoe

F- 9

210 punten

4.

Marit Mijnster

F- 5

210 punten

 

10e  PLAATS : TEAM 8

1.

Floor Exterkate

F- 2

214 punten


Totaal :
 839 punten

2.

Dianne Biever

F- 5

210 punten

3.

Lisa Korendijk

F- 6

207 punten

4.

Myra Bachoe

F- 4

208 punten

                                                                           

11e  PLAATS : TEAM 1

1.

Mari Hamid

F- 9

210 punten


Totaal  :
837 punten

2.

Sadaf Hamid

F- 9

203 punten

3.

Marilene Schinkel

F- 5

216 punten

4.

Jacklynn Collard

F- 9

208 punten

 

12e   PLAATS : TEAM 7

1.

Chantal Lukassen

F-10

203 punten


Totaal :
 836 punten

2.

Cristina Nitu

F-12

208 punten

3.

Belyse Riem

F-11

215 punten

4.

Camila Sleijfer

F- 1

210 punten

14 oktober 2018: Vaardigheidsproeven en Springen

VAARDIGHEID

Naam

Paard/pony

Niveau

Punten

Marilene Schinkel

Expression

VA 3

213 punten

Chantal Lukassen

Wicky

VA 2

203 punten

Lisa Korendijk

Quinty

VA 2

203 punten

Nikkie de Vries

Astella

VA 3

201 punten

Sofia El Mouttahid

Sylvi

VA 2

187 punten

Noella Spoor

Whisper

VA 2

186 punten

SPRINGEN

Demi Sjardin

Caramel

S 40

80,00 punten

Minke de Vries

Wicky

S 40

77,4 punten

Fenna van Rosmalen

Quinty

S 50

74,4 punten

Lianne vd Boom

Whisper

S 50

72,8 punten

Lianne vd Boom

Whisper

S 50

70,8 punten

Rowan Toet

Gibraltar

S 40

70,2 punten

Minke de Vries

Wicky

S 40

69,8 punten

Stephanie Buwalda

Janoh

S 40

69,1 punten

Christina Nitu

Shiro

S 50

68,8 punten

Cheyenne Freeze

Esprit

S 40

67,7 punten

Christina Nitu

Shiro

S 50

67,4 punten

Fenna van Rosmalen

Quinty

S 50

67,2 punten

Cheyenne Freeze

Esprit

S 40

66,4 punten

Eline Faanhof

Astella

S 40

65,2 punten

Belyse Riem

Whisper

S 40

64,8 punten

Suzanne Kruijdenberg

Expression

S 40

60,0 punten

7 oktober 2018: F-proeven

 

Naam

Paard/pony

Proef

Punten

Groep 1

1.

Esme Sinke

Expression

F  9 B

219 punten

2.

Lisanne van Boven

Esprit

F 10 B

219 punten

3.

Sadaf Hamid

Gibraltar

F  9 B

219 punten

4.

Germaine Vercammen

Zero

F 10 B

218 punten

5.

Fenna van Rosmalen

Gibraltar

F 17 B

217 punten

6.

Kim de Tyssonsk

Wicky

F 12 B

216 punten

7.

Linda Zuidgeest

Expression

F 10 B

215 punten

8.

Bente Brinkman

Dukaat

F  9 B

214 punten

9.

Eline Faanhof

Zero

F 12 B

213 punten

10ea

Daniëlle Teeuwe

Rivaldo

F 17 B

211 punten

10ea

Chantal Lukassen

Dukaat

F  9 B

211 punten

12.

Dewi Bachoe

Princess

F  9 B

210 punten

13ea

Christina Nitu

Shiro

F 12 B

208 punten

13ea

Mari Hamid

Zero

F  9 B

208 punten

13ea

Belyse Riem

Astella

F 11 B

208 punten

Groep 2

1.

Marilene Schinkel

Fair Play

F  4 B

222 punten

2.

Demi Lexmond

Janoh

F  3 B

220 punten

3.

Kaylee Poelenjee

Quinty

F  4 B

216 punten

4.

Victoria van Hal

Whisper

F  4 B

215 punten

5ea.

Myrhe Adriaanse

Wicky

F  8 B

214 punten

5ea.

Sari Fay Marijs

Rivaldo

F  5 B

214 punten

7.

Sterre van Oosten

Quinty

F  8 B

213 punten

8.

Myra Bachoe

Browny

F  4 B

212 punten

9.

Tessa van Gastel

Janoh

F  5 B

210 punten

Groep 3 volwassenen

1.

Rowan Toet

Gibraltar

F  6 B

225 punten

2.

Quincy Windmeijer

Whisper

F  4 B

223 punten

3.

Sanne Noordam

Whisper

F  4 B

219 punten

4.

Cheyenne Freeze

Esprit

F  7 B

218 punten

5.

Demi Sjardin

Expression

F  7 B

217 punten

6ea.

Barbara Krul

Rivaldo

F  6 B

214 punten

6ea.

Jessica van ‘t Erve

Dukaat

F  5 B

214 punten

8.

Alicia Blokhuijsen

Astella

F  5 B

212 punten

9ea.

Stephany de Maaijer

Wicky

F  7 B

206 punten

9ea.

Puck Steenbergen

Caramel

F  4 B

206 punten

Groep 4

1.

Danie de Wolff

Janoh

F  2 B

218 punten

23 september 2018: F-proeven

 

Naam

Paard/pony

Proef

Punten

Groep 1

1.

Savanna Lukassen

Quinty

F 10 A

237 punten

2.

Germaine Vercammen

Zero

F 10 A

234 punten

3.

Lisanne van Boven

Dukaat

F  9 A

232 punten

4.

Chantal Lukassen

Sylvi

F  9 A

230 punten

5.

Dewi Bachoe

Princess

F  9 A

228 punten

6ea.

Barbara Degryse

Princess

F 10 A

227 punten

6ea.

Sadaf Hamid

Gibraltar

F  9 A

227 punten

8.

Esme Sinke

Fair Play

F  9 A

224 punten

9ea.

Eline Faanhof

Zero

F 12 A

221 punten

9ea.

Christina Nitu

Shiro

F 12 A

221 punten

11.

Belyse Riem

Astella

F 11 A

215 punten

12.

Jacklyn Collard

Molly

F  9 A

208 punten

Groep 2

1.

Demi Sjardin

Expression

F  7 A

234 punten

2.

Milou van Oudenallen

Astella

F  8 A

232 punten

3.

Cheyenne Freeze

Esprit

F  7 A

229 punten

4.

Mari Hamid

Expression

F  8 A

228 punten

5.

Noella Spoor

Fair Play

F  5 A

226 punten

6.

Gaia van Kooten

Zero

F  5 A

225 punten

7.

Lisa Korendijk

Quinty

F  6 A

224 punten

8.

Sari Fay Marijs

Wicky

F  5 A

213 punten

Groep 3

1.

Debby Dirksen

Whisper

F  4 A

239 punten

2.

Sanne van Osch

Whisper

F  3 A

232 punten

3.

Simonetta vd Bruggen

Browny

F  3 A

230 punten

4.

Kaylee Poelenjee

Belle

F  4 A

227 punten

5.

Marilene Schinkel

Fair Play

F  4 A

225 punten

6.

Britt Vermulm

Browny

F  3 A

222 punten

7ea.

Rachel Vermaat

Janoh

F  4 A

221 punten

7ea.

Fiona Mijnster

Expression

F  4 A

221 punten

9.

Victoria van Hal

Belle

F  3 A

216 punten

10.

Selina Sikma

Janoh

F  3 A

215 punten

11.

Myra Bachoe

Sylvi

F  3 A

210 punten

Groep 4

1.

Sterre Riesenbosch

Quinty

F  1 A

236 punten

2.

Shaylee Zijlstra

Quinty

F  1 A

231 punten

3.

Melanie de Lignie

Belle

F  1 A

215 punten